Atsiliepimai

image_pdfimage_print

40 m. moteris

Daugelis iš mūsų linkę manyti, kad niekas kitas, o tik mes patys galime save prognozuoti, nes mes vieninteliai save iš tiesų pažįstame.

24 m. moteris

O dabar? Dabar nepasitikėjimo yra mažiau, tačiau jis man reikalingas kaip bet kokia kita mano savybė. Ir dar: nėra teigiamų ar neigiamų savybių. Bet kokia savybė yra savaip naudinga, kaip kad pavyzdžiui, kategoriškumas padeda apginti savo nuomonę. Tą suprasti nebuvo taip lengva, kaip gali atrodyti, nes dažnai susidūrus pačiai su savimi norėdavosi pabėgti ir psichologas būdavo tas žmogus, kuris sulaikydavo.

37 m. moteris

Bijodavau tamsos, kuri užgula vidų.

33 m. vyras

Matydamas vidinių konfliktų sudėtingumą ir kompetencijos stoką juos sprendžiant, ieškojau psichoterapeuto pagalbos Palaipsniui ir nuosekliai kalbantis pamažu ėmė ryškėti sielos paveikslas, į dienos šviesą iškilo tai, kas slypėjo giliai viduje ir trukdė pilnaverčiam gyvenimui.

42 m. vyras

Psichoterapijos kursas, nors ir gana trumpas, atskleidė man tinkamas priemones, padedančias palengvinti vidinį stresą, spręsti konfliktines situacijas, sunkumus santykiuose su kitais žmonėmis.

23 m. moteris

Lankymasis pas psichoterapeutą padėjo man pasirįžti žingsniui, kuris labai pakeitė mano gyvenimą.

45 m. moteris

Peržvelgusi visą tą laiką aiškiai matau, jog pokalbiai su psichologu atnešė gerų rezultatų Pirmiausia, išsakytos mintys, i šviesą iškelti jausmai leidžia man save geriau pažinti.